Jak zacząć?

Jak zacząć?

Dla kogo jest CrossFit?

Dla wszystkich którzy lubią pożądny treningowy wycisk. Wszystkie ćwiczenia dostosujemy (tak zwane SKALOWANIE) do twoich możliwości poprzez zmniejszenie/zwiększenie zakresów ruchu lub obciążenia. NIE ZOSTANIESZ WRZUCONY NA GŁĘBOKĄ WODĘ! Właśnie po to stworzone zostały zajęcia INTRO.

Co to są zajęcia INTRO?

Pakiet zajęć wprowadzających INTRO to 3 spotkania, które wprowadzą Cię w świat CrossFit’u i pozwolą Ci się zapoznać z techniką podstawowych ćwiczeń oraz systemem pracy na treningach w CF Rzeszów. Wszystko po to żebyś po ukończeniu wszystkich zajęć INTRO mógł bezpiecznie przystąpić do treningów w grupach.

Zajęcia INTRO w CrossFit Rzeszów odbywają się w każdą pierwszą sobotę (12:00-INTRO 1), niedzielę (12:00-INTRO 2) oraz wtorek (17:15-INTRO-3) miesiąca. Czas trwania to około 60 minut. 

Dlaczego CrossFit Rzeszów?

Ponieważ to jedyny afiliowany Box CrossFit’owy w Rzeszowie. Certyfikowana kadra instruktorska czuwa nad Twoim bezpieczeństwem podczas wykonywanego przez Ciebie treningu, ale również pilnuje żeby intensywność jak i jakość tego treningu była odpowiednia.

CrossFit